Menu

MAMUŚKA PO 30

Blog o życiu z kobiecego punktu widzenia.

Rzucanie palenia ...

inspiredbydreams

e3012dfd9872bff9a86217db7ff41e5a_2

To znowu ja ... to mój pierwszy dzień bez papierosa  ( po ok 20 latach palenia ) i jest mi ciężko, nie ma się do kogo wygadać, nie ma do kogo pójść na kawę ... tzn może i by było ale jakoś jeszcze nie potrafię się aż tak otworzyć towarzysko żeby co chwile gdzieś do kogos iść... ba nawet nie pisze prawie wcale do znajomych ... nigdy nie wiem o czym.

Co u Ciebie  ? Wszystko ok , a u Ciebie  ? no i co ja mam napisać ? Mam skłamać ze wszystko ok podczas gdy najchętniej wypłakałabym się w czyjeś ramie i poprosiła żeby się mną zaopiekował  ? Może powiedzieć prawdę ze mi ciężko z tymi wszystkimi zmartwieniami i tęsknotą za posiadaniem pełnej rodziny  ? 

Czasem mam wrażenie ze wyłamuje się poza schematy , ze moje problemy mnie tak przycisnęły do ziemi ze zapominam o życiu . Kiedy znaleźć na to czas  ? Gdzie poznać tych ludzi z którymi mogłabym poznawać nowe rzeczy i milo spędzać czas  ? Przed praca ? Po pracy  ? A może gdy mam wolne i spędzam ten czas z synkiem rodzina czy po prostu chce odpocząć  ? 

Wiem wiem .. nikt mnie nie znajdzie jeśli będę się chować przed ludźmi ale !  .. ale nie wyjdę do ludzi póki nie wróci mi pewność siebie , nie ustabilizuje się moja sytuacja życiowa, mieszkaniowa i finansowa . Jak mam wyjść ze znajomymi na piwo skoro nie stać mnie na to . Ok są inne / darmowe sposoby na spędzanie czasu ale tak serio  - czy aby faktycznie  ? Wszystko sprowadza się do pieniądza  :( 

Miałam pisać o moim rzucaniu palenia a wyszła inna historia haha  

Tak wiec pale od ok 20 lat ... może kiedyś opowiem jak to się zaczęło , teraz jest to mało istotne. 

Wczoraj mogłam sobie kupić papierosy za moje ostatnie pieniądze  i tak pewnie bym zrobiła ale pomyślałam : kurde marzą mi się sportowe buty i żeby mnie było stać na utrzymanie diety bo jednak starając się schudnąć trzeba jeść kilka razy dziennie a nie tylko raz czy dwa jak dotychczas. Marza mi się nowe ciuchy i w ogóle wiele innych rzeczy na które nigdy mnie nie stać  a stać mnie na papierosy  ???? NIE NIE NIE !!!! Sięgnęłam do koszyczka z lekami i połknęłam Desmoxan . Nie powiem ze jest łatwo bo bije się z myślami i chęcią zapalenia ale co 2 godziny dzwoni mi budzik w telefonie i przypomina , ze właśnie czas na tabletkę bo przecież nie chce już palić. 

Ten budzik i Desmoxan mnie ratują , obym wytrwała bo warto  :)  

Jutro do Ciebie wrócę, na dziś dość tej wylewności , pozdrawiam inspiredByDreams 

© MAMUŚKA PO 30
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci