Menu

MAMUŚKA PO 30

Blog o życiu z kobiecego punktu widzenia.

w towarzystwie palaczy...

inspiredbydreams

rzucanie_palenia

 Ktoś by pomyślał ,ze to takie łatwe ... już trzeci tydzień nie pale/ rzucam palenie a tu nawyk rzuca się na ciebie ze zdwojona sila tylko dlatego , ze widzisz jak ktoś przy tobie pali co chwile i zawsze paliłeś razem z ta osoba . Robiłeś rano kawę i szliście na papierosa albo jak była wolna chwila ze dzieci były czymś zajęte tez paliliście. 

Właśnie spędziłam tydzień u siostry  ( część urlopu) na początku było ok bo w ogóle nie byłam zainteresowana paleniem ale z papierosa na papierosa wszystko uległo zmianie ..... spaliła przy mnie tyle papierosów ze mój umysł chyba zbyt długo miał zakodowana informacje ze jak ona pali to ja tez bo po jakimś czasie miałam ochotę zapalić chociaż kawałek mimo ze nie czułam już głodu nikotynowego. Papieros wręcz mi nie smakował ale "musiałam " nie wiem po co ale co jakiś czas chciałam od niej choć kawałek papierosa . Teraz jestem już u siebie . Wiem , ze już nie zapale papierosa będąc u siebie bo nie stracę ani złotówki więcej na fajki ale ...... ale analizuję dlaczego to zrobiłam.. dlaczego popalałam będąc u siostry skoro tyle czasu wytrzymałam bez papierosów. 

No nic... trzeba teraz uzbroić się jeszcze bardziej żeby przy następnym spotkaniu z siostra nie ciagnelo  mnie już do papierosa. Wszystko zależy od mojej głowy hehe . Pozdrawiam serdecznie @InspiredByDreams

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

© MAMUŚKA PO 30
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci